0 comments omertunc

Bolu'da Profesyonel Gayrimenkul Hizmeti


            Gayrimenkul fiyatları her yıl artış gösterdiği herkesim tarafından bilinen bir gerçektir. Hayalinizdeki daireyi gerçek değerinde satın almak ancak bu işte profesyonel olan kuruluşlar aracığıyla yapılabilmektedir. Bizler Bes İnşaat olarak, Bolu satılık daire fiyatları için profesyonel hizmetin adı olmanın gururunu yaşıyoruz


Gerçek Değerleme            Daire fiyatları, bulunduğu semte, lokasyona, yapı durumuna ve yaşına göre değişiklik göstermektedir. Diğer taraftan gayrimenkul fiyatları serbest piyasa ekonomisine göre şekillenmektedir. Daire almak isteyenlerin bu kriterleri analiz etmeleri pek mümkün olmamaktadır. Dolayısıyla gerçek değerinde daha yüksek fiyatlara daire satın alınabilmektedir. Bu durum kişilerin daireyi satın alırken zarar etmesi anlamına gelmektedir. Her ne kadar ilgili kurumlarca rayiç bedel belirlenmiş olsa da bu fiyatlar gerçek fiyatların oldukça aşağısında yer almaktadır. Bolu ilinde ki satılık daireleri internet ilanlarından Bolu satılık daire fiyatları şeklinde arama yaparak bulabilirsiniz.

            Ancak dairenin ilanda yazan fiyatı gerçekten yansıtıp yansıtmadığını anlamanız pek mümkün değildir. Ayrıca alım satım işlemleri mevzuat çerçevesinde yapıldığından, ilgili kanunu ve uygulamalarını bilmemek işleri çıkmaza sokan bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu noktada gayrimenkul alma, satma veya kiralama işlerinde profesyonel kuruluşların yardımına ihtiyaç duyulmaktadır. Bolu'da Bes İnşaat olarak bu hizmetlerin tamamını sunmaktan memnuniyet duymaktayız. Bolu satılık daire denilince Bes İnşaat ismi güvenilir kuruluş olarak bilinmektedir. Bolu satılık daire fiyatları için www.besinsaat.com internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


Resmi ve Konu Uzmanı Olmayan Aracılara Dikkat!            Sektörde gayrimenkul satış ve alış işlemleriyle ilgili herhangi bir belge veya eğitim almamış konu uzmanı olmayan kişilerde mevcuttur. Bu kişiler alıcı ve satıcının menfaatini düşünmeden sadece kendi karlarını düşünerek alış satış işlemlerini gerçekleştirmektedir. Bu durumda bazen alıcılar bazen de satıcılar zarara uğramaktadırlar.