0 comments omertunc

Sizin De Bir Eviniz Olsun


            1990 yılından beri faaliyette olan firmamız, modern ve kaliteden ödün vermeden inşaat tasarımları yapmaktayız. Elbette bütün çalışmalarımız müşteri memnuniyeti odaklı olup kendi özel ekibi ile faaliyetlerini sürdürmekte ve yapılan tüm faaliyetlerin takibini gerçekleştirmekteyiz. Başarıları ile öncü firmalardan biridir. Daire, arsa, inşaat ve emlak alanında müşterilerimize her türlü hizmeti vermekteyiz. Taksitli ödeme imkanları ile Bolu satılık daire arayan müşterilerimize kolaylıklar sunmaktayız.


            Sümer mahallesinde, başlatmış olduğumuz proje 2015 yılında başlamış ve 2016 yılında tamamlanmıştır. Proje, 5 kat, 8 daire ve 3 dükkandan oluşmaktadır. Yapımı tamamlanan projemizin satışları yapılmış ve daireler sahiplerine teslim edilmiştir. Bir yıllık zaman dilimi içinde Bolu satılık daire arayışında olan müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktan dolayı mutluyuz.

            Sağlık Mahallesi 1.Etap projemiz de başarıyla tamamlanmıştır. Firmamızın, Sağlık Mahallesinde ilk projesi olup 4 kat ve 12 daireden oluşur. Diğer projelerimizde olduğu gibi kaliteli, sağlam malzemeler kullanılmıştır. Projemiz 2014 yılında başlamış ve 2015 yılında tamamlanmıştır. Satışlar gerçekleşmiş ve sahiplerine teslimi gerçekleştirilmiştir. Tamamlanan projelerle Bolu satılık daire ihtiyacı olan değerli müşterilerimizi ev sahibi yapmış bulunuyoruz.


Devam Etmekte Olan Projelerimiz            Best Yaşam Evleri projemiz, Bolu Merkez İlçesi Sağlık Mahallesinde yer almaktadır. Konum itibarı ile her yere ulaşımı oldukça kolaydır. Şık mimari tasarımı ile dikkat çeken Best Yaşam Evleri, çiçek manzaraları ve kuş sesleriyle çevrelenmiştir. Konforun ön planda tutulduğu olanaklara sahiptir. 7/ 24 kamera sistemi mevcuttur. Dünyanın en güvenli çelik kapısı Best Yaşam Evlerinde bulunmaktadır. Bu projemizde özel garaj ve kişiye özel tasarımlarda müşteri memnuniyetini sağlayacak niteliktedir.

            Best Yaşam Evlerinde oda sayısı; 3+1 olarak tasarlanmıştır.  Lansman öncesi projemizin fiyatlarında % 20 ‘ ye varan indirimlerden faydalanıp karlı bir yatırım yapmanız mümkün. Sizlerde Bolu satılık daire konusunda bizlerle iletişime geçebilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.