0 comments omertunc

Emlak İşleri

            Emlak öncelikle insanların barınma için ihtiyaç duyduğu evleri veya çalışmak için ihtiyaç duydukları iş yerlerini alımını yapan, satışını yapan veya kiralama işlemleri ile ilgilenen bir sektördür. Bolu emlak işlerini öncelikle firmamız yakından takip etmekte ve firma olarak müşteri memnuniyetini en üst düzeylerde tutmaya özen göstermekteyiz. Bolu emlak işleri bakımından oldukça canlı bir yer olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu bakımdan da Bolu emlak işleri yapılırken öncelikle müşteri memnuniyetini ön planda tutma ve insan sağlığına değer verme gibi kriterleri olan firmalarla çalışılması gerekmektedir.

Bolu’da Emlak Sektörü

            Bolu emlak sektörünün gelişmişliği bakımından önde gelen illerden bir tanesidir. Bu bakımdan Bolu emlak sektöründe öncülük eden firmalardan biri olan Bes Yapı Ve İnşaat, müşterilerine oldukça geniş yelpazede hizmet eden bir firmadır. Bu hizmetler tamamen müşterilerin istekleri ve müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak sunulan hizmetlerdir. Bu hizmetler kısaca ev alma ve ev satma, ev kiralama, kiracı bulma, inşaat işlerini yürütme, satılık ve kiralık ilanların değerlendirilmesi, müşterilerin değer verdikleri ve öncelikle istedikleri konulara özellikle dikkat edilmesi gibi konularda firma olarak bolu ilinde bulunan diğer firmalardan da ayrılmaktadır.

            Bes Yapı ve İnşaat, yürüttüğü bütün işleri kendi bünyesi içinde çalışmakta olan elemanları ile değerlendirmekte ve takibini sürdürmektedir. Bu nedenle firma kendi içinde bir bütünlük oluşturarak müşterilerinin daha fazla memnuniyetini sağlama konusunda öncü firmalardan birisi olmuştur.